Jestem superwizorem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Prowadzę superwizję indywidualną psychoterapeutów z różnych stron Polski (osobiście -w gabinecie, telefonicznie lub przez Skype'a). Prowadzę także grupy superwizyjne oraz seminaria w różnych miastach Polski. Obecnie prowadzę grupy seminaryjno-superwizyjne  i superwizyjne we Wrocławiu.

Superwizuję także pracę zespołów. Obecnie współpracuję z Poradnią Rodzinną dz. Warszawa-Wawer i Środowiskowym Ośrodkiem Samopomocy w Radiówku k. Warszawy, Oddziałem Nerwic Dolnośląskiego Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu, oraz Centrum Terapii Rodzin i Dzieci  Allenordt w Warszawie.


 

LOS CZŁOWIEKA W UJĘCIU PSYCHOANALITYCZNYM”

SEMINARIUM NIESPIESZNE - sezon II

 

Zapraszam na seminaria teoretyczno-kliniczne „Los człowieka w ujęciu psychoanalitycznym”.  W roku 2019/20 przyglądać się będziemy  okresowi adolescencji. Celem seminarium nie jest szybkie „przerobienie” poszczególnych tematów lecz, poprzez niespieszne czytanie poszczególnych artykułów, refleksja nad dylematami i kondycją człowieka w tym okresieżycia. Dobór lektur zależeć będzie także od uczestników- gdy jakiś temat okaże się szczególnie frapujący, będziemy go pogłębiać.

 

Seminarium składać się będzie z dwóch 1,5 godzinnych części: teoretycznej i klinicznej, gdzie będziemy dyskutować pracę kliniczną uczestników.

MIEJSCE: Gabinet prowadzącego w Sulejówku, przy ul. Paderewskiego 141

 

PROPONOWANY TERMIN: wtorki, w godz. 19.00-22.00

 

CZĘSTOTLIWOŚĆ: 1 raz w miesiącu

 

KOSZT: 150 pln za spotkanie.

 

PRZYKŁADOWE LEKTURY:

  • M. Wadell – Stany wewnętrzne.

  • M. Laufer & E. Laufer - Okres dojrzewania i załamania rozwoju.

  • F. Ladame – Wieczne nastolatki.

  • R. Anderson, A. Dartington (red.) - Przetrwać dojrzewanie

 

ZGŁOSZENIA: gabinet@krzysztofsrebrny.pl, tel. 502 391 575