III DOLNOŚLĄSKI WEEKEND Z PSYCHOANALIZĄ

 

Odbył sie w strzelinie w dniach 1-3.07.2016. W programie wykłady  Beaty Maciejewskiej-Sobczak "Pierwotna trauma. Rozważania nad rozszczepieniem, narcyzmem i komunikacją.” i Piotra Sieniawskiego: „O konsekwencjach utraty obiektu", seminaria, superwizje oraz  prelekcja filmu Pedro Almodowara „Skóra, w której żyję.”

 

OBEJRZYJ ZDJĘCIA

II DOLNOŚLĄSKI WEEKEND Z PSYCHOANALIZĄ

Od 3 do 5 lipca 2015 odbył się II Dolnosląski Weekend z Psychoanalizą.  

W programie wykład Agnieszki Makowieckiej-Pastusiak „Wszyscy mi mówią, że powinnam skończyć z tą terapią... Praca z identyfikacją projekcyjną.” i Anny Gąsiorowskiej Krawczyk „Podwieczorek u zwariowanego Kapelusznika. Kilka refleksji wokół czasu, czyli o teraźniejszości, przeszłości i przyszłości w terapii psychoanalitycznej.” Obie prowadzace prowadziły też seminaria. Superwizje prowadzili:Agnieszka Makowiecka-PastusiakAnna Gąsiorowska-Krawczyk i Krzysztof Srebrny.

 

OBEJRZYJ ZDJĘCIA

I WEEKEND Z PSYCHOANALIZĄ

W dniach 27-29.06.2014 odbył się I Dolnośląski Weekend z Psychoanalizą.

W programie wykłady Dawida Bieńkowskiego "Proces kontenerowania w rozwoju i w leczeniu" oraz "Kompleks Europy, czyli męska pozycja w pracy z nadużyciem w adolescencji"; seminaria prowadzone przez Dawida Bieńkowskiego i Krzysztofa Srebrnego; oraz superwize prowadzone przez Dawida Bieńkowskiego, Dobrosławę Krakowiak-Gennari, Ewę Sobczak i Krzysztofa Srebrnego.

OBEJRZYJ ZDJĘCIA